דף בית תוכנית הכנס keynote speakers הרשמה לכנס על המלון פעילות חברתית
קרדיופם  6    ועידת  Cardio Femme 2019, 
יוצאת שוב לדרך וממשיכה מסורת, שהחלה לפני 6 שנים של עשייה רב  תחומית, בנושאי עידוד המודעות לשיטות אבחון וטיפול מתקדמים, בבריאות לב האישה .

 גם השנה ניתן  דגש לנושאים בליבת הקרדיולוגיה Heart Core  לרבות התקפי  לב בנשים, צנתורים והשתלת מסתמים בצנתור בנשים,  וחידושים מתחום הדימות והאלקטרופיזיולוגיה בנשים . 
השנה הרחבנו בנושא אי ספיקת  הלב בנשים, כשבכירי הקרדיולוגים  המובילים את הנושא בארץ ירצו וישתתפו  במושב ! 
מושב מיוחד יוקצה לדימות  בהיבטים הייחודים לנשים לרבות  הסתיידויות שד בממוגרפיה - מה הן  מספרות על הלב? 
שני  מושבים בראשותו של פרופ' מימון יו"ר האיגוד הגניקולוגי,  פונים לממשק הגניקו –קרדיולוגי : האחד יעסוק ברעלת הריון ,בעיות  פוריות והשפעתם על הלב. במושב יוצגו מקרים קליניים משולבים. בשני נדון על  תקופת המנופאוזה , הטיפול ההורמונאלי , השמנה ועוד גורמים המשפיעים על הלב הנשי.
משוב מיוחד יוקצה להיבטים  מיוחדים של הקרדיולוגיה בקהילה בראשות  דר זאזא יעקובישווילי תוך דגש על סרטן שד וסוכרת בנשים ,  וניהולם בקהילה עי רופאי המשפחה והקרדיולוגים .
גולת כותרת נוספת , בעידן חדשנות  בקרדיולוגיה , ראינו לחובה להדגיש את נושא ההישגיות של נשים בתחום הרפואי וביום שבת בבוקר נארח את אורנית עידו , אשר תרצה על " עתידנות רפואית, חדשנות, יזמות, מנהיגות, העצמה אישית מלווה בסיפור אישי מרתק . 
אני  מצפה בכיליון  עיניים לשלושה  ימים מלאי עניין  , הנאה וגאווה לאומית , בהשתתפות בכירי התחומים והנושאים שיוצגו השנה בכנס .
מקווה לראות  את כולכם , 
ד"ר אביטל פורטר 
יו"ר ועידת קרדיופם  2019

תמונות אקראיות מכנסים

קטעי וידאו

אנחנו בפייסבוק


רישום לאירועים