דף בית תוכנית הכנס keynote speakers הרשמה לכנס על המלון פרס ״לב האשה״ פעילות חברתית

ועידת Cardio Femme 2018 - חוגגת 5 שנים להיווסדה !

השנה חגיגית במיוחד , לרגל 70 שנה למדינת ישראל , אנו שמים פוקוס על העשייה המקומית והשקנו לראשונה את פרס המחקר המצטיין בתחומי אבחון וטיפול בלב האשה.

אני מזמינה באופן אישי את ראשי המחלקות , סטודנטים , מתמחים ומומחים לשלוח תקצירים, מאמרים ומחקרים שפורסמו בשנתיים האחרונות ולשלוח את עבודותיכם לוועדת הפרס.

על חברי הפרס נמנים המומחים המובילים בתחומם ואת הפרס תעניק אורחת הכבוד של הכנס פרופ' רבקה כרמי, נשיאת אוניברסיטת בן גוריון . (ראו מידע מפורט בעמוד הפרס)

השנה גם הרחבנו את הטיפול בסכרת במושב : "השפעות הייחודיות של המערכת האנדוקרינולוגית על הלב הנשי " ואני קוראת לאנדוקרינולוגים להצטרף אלינו!

מושב מיוחד, בראשותו של פרופ' יוגב פונה לגניקולוגים תחת הכותרת : "מניעת מחלות לב בנשים – מתחילה ברחם!"

חידוש נוסף השנה הוא המושב המסכם העוסק בשני תחומים חשובים מאד טיפול ואבחון בעידן של רשתות חברתיות וטיפול במגזרים ובאוכלוסיות מיוחדות.

מבחינתי גולת כותרת נוספת , בעידן של METOO , ראינו לחובה להדגיש את נושא ההישגיות של נשים בתחום הרפואי וביום שבת בבוקר ננהל פאנל של מנהלות מרכזים רפואיים בישראל בהשתתפות : פרופ' אורנה בלונדהיים , מנכ"לית המרכז הרפואי העמק , ד"ר אסנת לב ציון , מנכ"לית המרכז הרפואי אסף הרופא וד"ר מורית בארי , מנכ"לית בית חולים אלי"ן


אני מצפה בכיליון עיניים לשלושה ימים מלאי עניין , הנאה וגאווה לאומית , בהשתתפות בכירי התחומים והנושאים שיוצגו השנה בכנס.

מקווה לראות את כולכם,
ד"ר אביטל פורטר
יו"ר ועידת Cardio Femme 2018

תמונות אקראיות מכנסים

קטעי וידאו

אנחנו בפייסבוק


רישום לאירועים